Välj från vilken datum tävlingarna skall visas.
Klicka i bocken om du vill visa reultatet i updaterad ordning. Du måste klicka på sök.
17-23 Aug 2020 UVM INSTÄLLT HUN, Tatabanya
Kategorier: U, KvU
 
Helt inställt 2020 /UWW
Uppdaterad: 2020-06-18

31 Aug 2020 U23 EM, ev. i sept-okt AUS, Salzburg
Kategorier: J23, KvJ23
 
Ev. arrangeras det i sept-okt/ UWW
Uppdaterad: 2020-06-18

5 Sep 2020 Alebrottningarna Alebrottarna
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
2306-2302 
Nyinsatt på nytt datum 5 sept 2020
Uppdaterad: 2020-07-31

12 Sep 2020 Sparbanken Skåne Cup Hästveda BK
Kategorier: K, P, U, J, J23
 

Uppdaterad: 2020-06-29

13 Sep 2020 Sparbanken Skåne Tjej Cup Hästveda BK
Kategorier: F/y, F/ä, KvU, KvJ, KvJ23
1307-1315-1321 

Uppdaterad: 2020-06-29

19 Sep 2020 Bergslagscupen AK Stålpojkarna
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
3307-3318 

Uppdaterad: 2020-08-04

19 Sep 2020 Knattiaden Kungsbacka BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
2311-2302 

Uppdaterad: 2020-01-22

19 Sep 2020 Richthoff-Cupen Limhamns BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
1311-1318 

Uppdaterad: 2020-02-02

20 Sep 2020 Lilla Fyrstads Riksfinal Örgryte BF
Kategorier: P, U
 
10-18år Killar
Uppdaterad: 2020-04-27

26 Sep 2020 Hammarslaget fristil Hallstahammars BK
Kategorier: F/y, F/ä, KvU, FsK, FsP
3307-3318 

Uppdaterad: 2020-08-04

26 Sep 2020 Ocab Cup BK Matforsbrottarna
Kategorier: K, P, U, J, J23, F/y, F/ä, KvU, KvJ, KvJ23
4324-4325 

Uppdaterad: 2020-08-04

26 Sep 2020 Ore:s Säsongstarttävling BK Ore
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
1313-1318 

Uppdaterad: 2020-04-08

26-27 Sep 2020 SM Fristil + Veteran SM Falkenberg
Kategorier: FsU, FsJ, FsS
2311-1307 
3 mattor
Uppdaterad: 2020-04-08

27 Sep 2020 Skåne NÖ-kretsen BK Ore
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2020-06-17

2-4 Oct 2020 Öresundsträffen HBK Bergania
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
2303-1307-1311-1322 

Uppdaterad: 2020-04-07

3 Oct 2020 Olles Minnesträff Haparanda SKT
Kategorier: K, P, U, J, S, F/y, F/ä, KvU, KvJ, Kv
4313-4330 

Uppdaterad: 2020-08-04

5-10 Oct 2020 UEM Polen
Kategorier: U, KvU, FsU
 

Uppdaterad: 2020-07-06

10 Oct 2020 Fyrstads Grundomgång
Kategorier: S
 

Uppdaterad: 2020-04-07

10 Oct 2020 Hallsbergsträffen Hallsbergs BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
2311-2312 

Uppdaterad: 2020-08-04

16-18 Oct 2020 INSTÄLLT av arr. Umeå Wrestling Battle Umeå Brottning
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
2311-1311-4325-4333 
Arr. har ställt in tävlingen 2020
Uppdaterad: 2020-05-11

16 Oct 2020 Skåneserien, Div 1, Omg. 1 Björnekulla BK
Kategorier: S
 

Uppdaterad: 2020-07-06

17 Oct 2020 DM, Västergötland + Distriktsträff 9,11 Västergötland
Kategorier: P, U, J, S, F/ä, KvU, KvJ, Kv
 

Uppdaterad: 2020-07-31

17 Oct 2020 Sparbanken Syd Cup Marsvinsholms IF
Kategorier: K, P, F/y, F/ä
1313

Uppdaterad: 2020-02-02

19-25 Oct 2020 JEM, Norra Mac. Skopje
Kategorier: J, KvJ, FsJ
 

Uppdaterad: 2020-07-06

20-25 Oct 2020 VM, Veteraner iNSTÄLLT GRE,Loutraki
Kategorier:
 
Helt inställt 2020/ UWW
Uppdaterad: 2020-06-18

24 Oct 2020 Cup Klippan (GP +2kg) Klippans BK
Kategorier: S, Kv
1307-1313 

Uppdaterad: 2020-04-07

24 Oct 2020 Folkbladet Pokalen Finspångs AIK BK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU
3312-3314 

Uppdaterad: 2020-08-04

25 Oct 2020 Lilla Fyrstads Riksfinal Västmanland, Kolbäck
Kategorier: F/ä, KvU
 
10-18år Tjejer
Uppdaterad: 2020-08-04

25 Oct 2020 Skåne NÖ-kretsen Ballingslövs BK
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2020-06-17

25 Oct 2020 Skåne NV-kretsen Bjuvs BK
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2020-07-03

25 Oct 2020 Skåne Södra-kretsen BK Starke
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2020-07-12

30 Oct-1 Nov 2020 Mälarcupen Västerås BK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
2303-2311-3307-3314 

Uppdaterad: 2020-08-04

31 Oct 2020 Cup Haparanda International Haparanda SKT
Kategorier: S
4313 

Uppdaterad: 2020-04-07

7 Nov 2020 Engman-Cup Kiruna SK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
4313-4317 

Uppdaterad: 2020-08-04

7 Nov 2020 Mikael Ljungberg Cup Varbergs BOIS BK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv, FsU, FsS
2303-2306 

Uppdaterad: 2020-07-31

14 Nov 2020 JSM, GR20, WW20 Svedala BK
Kategorier: J, KvJ
 
I samband med Svedala Wrestling Cup
Uppdaterad: 2020-05-27

14 Nov 2020 Stålfejden Sandvikens BK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
4324-4325 

Uppdaterad: 2020-08-04

14 Nov 2020 Svedala Wrestling Cup Svedala BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
1311-1322 

Uppdaterad: 2020-06-24

14 Nov 2020 Västkustträffen BK Falkenberg
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, FsS
2306-2303 

Uppdaterad: 2020-04-07

15 Nov 2020 Skåne NÖ-kretsen Hörby BK
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2020-06-17

21 Nov 2020 A-Fyrstads.PAN,AIK,Örgryte,Västerås EJ KLART
Kategorier: S
 

Uppdaterad: 2020-04-09

22 Nov 2020 Skåne NV-kretsen Kävlinge/Furulunds BK
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2020-03-23

22 Nov 2020 Skåne NV-kretsen Kävlinge/Furulunds BK
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2020-07-03

22 Nov 2020 Skåne Södra-kretsen BK Banér
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2020-06-17

23-29 Nov 2020 U23 VM FIN. Tammerfors
Kategorier: J23, KvJ23
 

Uppdaterad: 2020-01-29

27-29 Nov 2020 Glentons Mästarmöte/Open BK Viking
Kategorier: K, P, U, J23, F/y, F/ä, KvU, KvJ23
1311-1307 

Uppdaterad: 2020-01-19

28 Nov 2020 Lilla Tegelsvinget Heby
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
3307-3314 

Uppdaterad: 2020-08-04

4-10 Dec 2020 JVM SERB, Belgrad
Kategorier: J, KvJ, FsJ
 

Uppdaterad: 2020-07-06

5-6 Dec 2020 DM Skåne Marsvinsholms IF, Ystad
Kategorier: P, U, S, F/ä, KvU, Kv
1313-1307 

Uppdaterad: 2020-06-05

5 Dec 2020 Kinnaträffen Kinna AK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU
2303-2311 

Uppdaterad: 2020-07-31

12 Dec 2020 Knattekampen BK Velo
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-04-06

12 Dec 2020 LuciaCupen SKÅ IK Brottning
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
3312-3318 

Uppdaterad: 2020-08-04

13 Dec 2020 Skåne NV-kretsen Helsingborgs WT
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2020-07-03

30 Nov 2020 Europeiskt OS-kval Budapest, HUN
Kategorier: S, Kv
 

Uppdaterad: 2020-03-30

30 Nov 2020 Världs-OS-kval BUL, Sofia
Kategorier: S, Kv, FsS
 

Uppdaterad: 2020-03-30

9 Jan 2021 Dana-Cup IK Dana
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-04-09

9 Jan 2021 Gruvcupen Gällivare SK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
 

Uppdaterad: 2020-04-06

9 Jan 2021 Ostens Minne Cup Arboga AK
Kategorier: U, F/y, F/ä, KvU, FsK, FsP
 

Uppdaterad: 2020-04-09

9 Jan 2021 Vättercupen (+2 Kg) Huskvarna AIK
Kategorier: S, Kv
 

Uppdaterad: 2020-04-09

9 Jan 2021 Viskaforscupen Viskafors AK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-04-09

10 Jan 2021 Skåne Södra-kretsen IK Dana
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2020-06-17

17 Jan 2021 Akademimästerskapen Tyringe A&BK
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2020-06-18

22-24 Jan 2021 Sundsvall Wrestling Open Sundsvalls AIK
Kategorier: K, P, U, J, F/y, F/ä, KvU, KvJ
 
+ 1 EST
Uppdaterad: 2020-04-09

23 Jan 2021 Snapphanecupen Osby A&BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-04-09

23 Jan 2021 Vänercupen Lidköpings AS
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU, FsJ23
 

Uppdaterad: 2020-04-09

24 Jan 2021 Skåne NV-kretsen Klippans BK
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2020-07-12

30 Jan 2021 Bjuvsträffen Bjuvs BK
Kategorier: K, P, F/y, F/ä
 

Uppdaterad: 2020-04-09

30-31 Jan 2021 SM, FS, GR, WW, Senior Västerås BK
Kategorier: S, Kv, FsS
 

Uppdaterad: 2020-03-20

6-7 Feb 2021 SM, FS17, GR17, WW17 Huddinge BK
Kategorier: U, KvU, FsU
 

Uppdaterad: 2020-03-20

14 Feb 2021 LILLA FYRSTADS, Grundomgång efter anmälda
Kategorier: P, U, F/ä, KvU
 
10-18 år Killar resp. tjejer
Uppdaterad: 2020-04-09

19-21 Feb 2021 Klippan Lady Open Klippans BK
Kategorier: KvU, Kv
 

Uppdaterad: 2020-04-09

20 Feb 2021 Boden Brottningarna BK Snar
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
 
Endast 2 mattor
Uppdaterad: 2020-04-09

20 Feb 2021 Knalleträffen Borås BK
Kategorier: K, P, F/y, F/ä
 

Uppdaterad: 2020-04-09

21 Feb 2021 Skåne Södra-kretsen Skurups SK
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2020-06-29

27 Feb 2021 Kolsvastädet Kolsva IF
Kategorier: F/y, F/ä, KvU, FsK, FsP, FsU
 

Uppdaterad: 2020-04-09

27 Feb 2021 NyaHöörsGreppet Höörs BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-04-09

28 Feb 2021 Skåne NÖ-kretsen Höörs BK
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2020-06-17

5-7 Mar 2021 FT Cupen Falköpings A&BK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
 

Uppdaterad: 2020-04-09

13-14 Mar 2021 SM. FS20, GR20, WW20 Sandvikens BK
Kategorier: J, KvJ, FsJ
 

Uppdaterad: 2020-03-20

20 Mar 2021 Lilla Fyrstads Riksfinal Klart efter grundomg.
Kategorier: F/ä, KvU
 
10-18år Tjejer
Uppdaterad: 2020-04-09

20 Mar 2021 Lilla Fyrstads Riksfinal Klart efter grundomg.
Kategorier: P, U
 
10-18 år Killar
Uppdaterad: 2020-04-09

21 Mar 2021 Skåne Södra-kretsen Limhamns BK
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2020-06-17

21 Mar 2021 Skånes Nybörjarträff Sösdala BK
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2020-06-17

27 Mar 2021 Apollokampen BK80
Kategorier: K, P, F/y, F/ä
 

Uppdaterad: 2020-04-09

27 Mar 2021 Herrevadswingen Mölntorps IK
Kategorier: F/y, F/ä, FsK, FsP
 

Uppdaterad: 2020-04-09

27 Mar 2021 Nya Björnkampen Björnekulla BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-04-09

9-11 Apr 2021 Wasacupen Mora Orsa BK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
 

Uppdaterad: 2020-04-09

10 Apr 2021 Lejoncupen IFK Linköpings BK
Kategorier: F/y, F/ä, KvU, Kv, FsK, FsP, FsU, FsS
 

Uppdaterad: 2020-04-08

10 Apr 2021 Lergökakampen Ängelholms BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-04-09

10 Apr 2021 Lule Power Games Luleå Brottarklubb
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
 

Uppdaterad: 2020-04-09

11 Apr 2021 Skåne NÖ-kretsen BK Viking
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2020-06-17

17 Apr 2021 Björnen Cup Norrköpings BK
Kategorier: F/y, F/ä, KvU, Kv, FsK, FsP, FsS
 

Uppdaterad: 2020-04-08

17 Apr 2021 EWC. EAI- Brottning
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-04-08

18 Apr 2021 Skåne NV-kretsen EAI Brottning
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2020-07-03

23-25 Apr 2021 Soft Touch Open Göteborgs BF
Kategorier: K, P, U, J, F/y, F/ä, KvU, KvJ
 

Uppdaterad: 2020-04-08

2 May 2021 Skåne NÖ-kretsen Gärds BK
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2020-06-17

8-9 May 2021 Gustav Freij Cup IK Sparta
Kategorier: K, P, U, J, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-04-06

8 May 2021 Sola Cupen - Fristil Bk Orion
Kategorier: F/y, F/ä, KvU, Kv, FsK, FsP, FsU, FsS
 

Uppdaterad: 2020-04-08

9 May 2021 Skåne Södra-kretsen IK Sparta
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2020-06-17

29 May 2021 Jussicup Nykvarns BF
Kategorier: K, P, F/y, F/ä
 

Uppdaterad: 2020-04-08

29 May 2021 SM, Veteraner Viskafors AK
Kategorier:
 

Uppdaterad: 2020-03-23

1-8 Aug 2021 OS Japan, Tokyo
Kategorier: S, Kv, FsS
 

Uppdaterad: 2020-07-21